Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne - XXIV Niedziela Zwykła - 14.09.2014r.

Ogłoszenia Parafialne - XXIV Niedziela Zwykła - 14.09.2014r.

1. W związku z pracami konserwatorskimi w kościele parafialnym Msze św. w tygodniu będą odprawiane w kościele św. Mikołaja o godz. 17.00. W sobotę w kościele parafialnym.
2. W sobotę w naszej parafii rozpoczyna się Renowacja Misji Świętych. Prowadzić je będzie ks. Janusz Marszałek - proboszcz z Cisnej. Zachęcam do wspólnej modlitwy i uczestniczenia w Mszach św. Intencje.
3. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Rozpoczyna się również Tydzień Wychowania.
4. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
5. W środę 17.09. wypada kolejna rocznica napaści bolszewickiej Rosji na naszą Ojczyznę .W obecnej, bardzo niepewnej i niebezpiecznej sytuacji na Ukrainie będziemy modlić się o dar pokoju.
6. W czwartek święto św. Stanisława Kostki - patrona Polski i młodzieży.
7. W tym tygodniu wypadają kwartalne dni modlitw w intencji dzieci i młodzieży(tzw. Suche Dni).
8. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Chętnych proszę o wpisanie na kopercie imienia i nazwiska i numeru domu. Wszystkim darczyńcom za każdą przekazaną złotówkę, za życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.
9. Na wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszam Bractwo św. Józefa.
10. Na środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam AK.
11. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia „Niedziela".
12. Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień, a solenizantom obfitych łask Bożych, opiekę Matki Bożej , świętego Józefa i Waszych świętych Patronów.
13. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
a. kościół św. Mikołaja nr 553 - 561/1.
b. kościół parafialny nr Tarnawiec 75 - 80 do uzgodnienia z panem kościelnym.

Liturgia kościoła

Temat Roku Liturgicznego

• *WIERZĘ W SYNA BOŻEGO*

Losowe zdjęcia