Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne - Niedziela Zesłania Ducha Świętego 24.05.2015r.

Ogłoszenia Parafialne - Niedziela Zesłania Ducha Świętego 24.05.2015r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, w sobotę o 17.00. Intencje.

2. Dzisiaj też możemy zyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „ O Stworzycielu Duchu Przyjdź".

3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. św. Mikołaj 9.00, Ożanna 16.30 i św. Józef 18.00.

4. We wtorek 26.05. Dzień Matki. Modlimy się za nasze Mamy.

5. Przypominamy, że w środy w naszej parafii nowenna do MBN Pomocy, a w czwartki nowenna do św. Józefa - można składać podziękowania i prośby.

6. W najbliższy czwartek przeżywamy w Kościele święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe liczne święte powołania do kapłaństwa.

7. Na sobotę na godz. 9.00 proszę chętnych mężczyzn do kościoła św. Mikołaja celem oczyszczenia opaski wokół kościoła, zebrania i oczyszczenia kamyków i obłożenia agrowłókniną. Proszę zabrać ze sobą taczki i łopaty.

8. Do odebrania prasa katolicka: „Niedziela".

9. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. Odpust w Leżajsku połączony z prymicjami ks. Pawła Mendyka.

10. Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Leżajsku ogłasza nabór dzieci i młodzieży z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną do szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły zawodowej. Szczegóły na afiszach.

11. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.

12. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:

a. kościół św. Mikołaja parafianie z nr - 515 - 518.
b. kościół Św. Józefa parafianie z nr - 406 i 408 oraz 410 a - 417 - w piątek po Mszy św.

Liturgia kościoła

Temat Roku Liturgicznego

• *WIERZĘ W SYNA BOŻEGO*

Losowe zdjęcia