Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne - XX Niedziela Zwykła - 17.08.2014r.

Ogłoszenia Parafialne - XX Niedziela Zwykła - 17.08.2014r.

1. W związku z pracami konserwatorskimi w kościele parafialnym Msze św. w tygodniu będą odprawiane w kościele św. Mikołaja o 7.00, w piątek w Ożannej o 7.30. Natomiast w niedzielę Msze św. odprawiane będą już w kościele św. Józefa. Intencje.
2. Dzisiejsza taca to taca inwestycyjna i przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
3. W ostatnich dniach w wyniku gwałtownych zjawisk pogodowych ucierpiało ponad 200 rodzin mieszkających, głównie w Kraczkowej, Krzemienicy oraz w Malawie. Skala zniszczeń jest duża, wiadomo, że remonty domów i zabudowań gospodarczych pociągnął za sobą niemałe nakłady finansowe. Solidaryzując się z poszkodowanymi pragniemy pomóc rodzinom, które ucierpiały w kataklizmie i stanęły w obliczu nieplanowanych wydatków przy zabezpieczeniu i odbudowie swoich domów. Wobec powyższego Metropolita Przemyski, Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik zarządził, by w najbliższą niedzielę we wszystkich kościołach i kaplicach naszej Archidiecezji zostały zebrane do puszek ofiary na ten cel. Zgodnie z nasza tradycją można na ten cel złożyć ofiarę na tacę, z której część zostanie przeznaczona na ten cel.
4. Bardzo proszę panów z Bractwa św. Józefa oraz innych chętnych panów o pomoc w konserwacji krzyża na cmentarzu - krzyż jest spróchniały i może się przewrócić.
5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień, a solenizantom obfitych łask Bożych, opiekę Matki Bożej , świętego Józefa i Waszych świętych Patronów.
6. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
a. kościół św. Mikołaja nr 539 - 547.
b. kościół parafialny nr Tarnawiec 32 - 43a w piątek o godz. 18.00.

Liturgia kościoła

Temat Roku Liturgicznego

• *WIERZĘ W SYNA BOŻEGO*

Losowe zdjęcia