Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne- III Niedziela Adwentu-14.12.2014r.

Ogłoszenia Parafialne- III Niedziela Adwentu-14.12.2014r.

1. Msza św. w tygodniu poniedziałek, wtorek, środa o 17.00, czwartek, piątek, sobota o 7.00. Intencje.
2. Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia, pamiętajmy o naszych chrześcijańskich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach wigilijnego opłatka i płonącej świecy Caritasu, którą później można zanieść na cmentarz.
3. Opłatki można jeszcze odebrać w zakrystii.
4. Od środy tj. od 17 do 24 grudnia wchodzimy w okres bezpośredniego przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia, czyli czas tzw. Wielkich Antyfon.
5. Spowiedź adwentowa będzie w najbliższą sobotę 21 grudnia w godz. 10.00 do 12.00. W Ożannej od 11.30 - 12.00. Chorych odwiedzimy w najbliższy piątek od 8.00. Prosimy o zgłaszanie chorych do czwartku.
6. Do nabycia prasa katolicka. „Niedziela" , „Cuda i łaski" oraz „Chrystus i Ty".
7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016.
8. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Chętnych proszę o wpisanie na kopercie imienia i nazwiska i numeru domu. Wszystkim darczyńcom za każdą przekazaną złotówkę, za życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.
9. Miejskie Centrum Kultury zaprasza w dniach 19-23 grudnia do kina na film pt. „Karolina". Jest to pełnometrażowy film fabularny przybliżający w bardzo atrakcyjny sposób, postać bł. Karoliny Kózkówny. Szczegóły na plakatach.
10. Od dnia 17 grudnia (środa) od godz. 9.00 w Ośrodku Kultury będzie zbierana składka za obowiązkowe ubezpieczenia rolne.
11. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień. Solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz świętych patronów.
12. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
a. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów 85 - 89.
b. kościół parafialny parafianie z numerów 264 - 270 - w piątek po Mszy św.

Liturgia kościoła

Temat Roku Liturgicznego

• *WIERZĘ W SYNA BOŻEGO*

Losowe zdjęcia