Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne - 3 Niedziela Wielkanocy 19.04.2015r.

Ogłoszenia Parafialne - 3 Niedziela Wielkanocy 19.04.2015r.

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18.00, w sobotę o 17.00. Intencje.
2. Przypominamy, że w środy po Mszy św. jest Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a w czwartek Nabożeństwo do św. Józefa w czasie, których można składać nasze prośby i podziękowania.
3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza - rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne.
4. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Poprzez lekturę Pisma św. w naszych rodzinach chcemy pełniej przyjąć dar Boży, jakim są natchnione księgi.
5. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia dziś zbiórka do puszek przeznaczona na CARITAS Archidiecezji Przemyskiej.
7. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia - „Niedziela" i „Cuda i Łaski".
8. Jednemu z mieszkańców Ożannej spalił się dom i cały dobytek, dlatego w następną niedzielę przed kościołami będzie zbierana ofiara do puszek na pomoc w odbudowie.
9. Klasztor Ojców Bernardynów w Leżajsku oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce serdecznie zapraszają na religijny program słowno-muzyczny: „Miłosierdzie Boże ratunkiem człowieka" Misterium odbędzie się w Klasztorze O.O. Bernardynów w Leżajsku w środę, 22 kwietnia, o godz. 19.00. Ten sam program był w naszym kościele w ubiegłą niedzielę.
10. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
11. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
a. kościół św. Mikołaja parafianie z nr 490 - 493.
b. kościół parafialny parafianie z nr 387 - 391w piątek po Mszy św.

Liturgia kościoła

Temat Roku Liturgicznego

• *WIERZĘ W SYNA BOŻEGO*

Losowe zdjęcia