Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne - XVI Niedziela Zwykła - 20.07.2014r.

Ogłoszenia Parafialne - XVI Niedziela Zwykła - 20.07.2014r.

1. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, w poniedziałek i wtorek o 7.00, w sobotę o 17.00. Intencje.
2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
3. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą niedzielę sprawowany będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. Ofiary złożone w przyszłą niedzielę na parkingach są przeznaczone na misje. Razem z Miva Polska chcemy dziękować Bogu za bezpieczne podróże i jako znak tej wdzięczności pragniemy ofiarować od każdego z nas 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy.
4. Z naszej parafii w dniu 12 sierpnia wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską k. Przemyśla . Będzie możliwość wjazdu na samą górę oraz przejścia dróżkami Pana Jezusa i Matki Bożej. Chętnych prosimy o zapisy w najbliższym czasie.
5. Składamy serdeczne podziękowanie dla ks. Ludwika Pietrychy proboszcza ze Wzdowa za ufundowanie dla naszej parafii ornatu z wizerunkiem św. Jana Pawła II oraz alby - to dar z okazji 30lecia posługi kapłańskiej. Bóg zapłać.
6. W środę przypada święto: św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy, w piątek św. Jakuba, Apostoła a w sobotę wspominamy świętych Joachima i Annę, rodziców Maryi.
7. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia „Niedziela".
8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień.
9. Sprzątającym kościoły w ubiegłym składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
a. kościół św. Mikołaja nr 533b - 534/2.
b. kościół parafialny Tarnawiec 14 - 17 - w piątek po Mszy św.
c. Ożanna nr 55 i 57.
W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła śp. Emilia Skiba. Pogrzeb jutro o godz. 10.00. Wieczne odpoczywanie....

Liturgia kościoła

Temat Roku Liturgicznego