Z tego, że nie wierzysz w Boga, nie wynika jeszcze, że On w Ciebie nie wierzy - Paul Samuel Leon Johnson

Jesteś tutaj: Parafia tarnawiec » Aktualności » Ogłoszenia Parafialne -III Niedziela Zwykła 25.01.15 r.

Ogłoszenia Parafialne -III Niedziela Zwykła 25.01.15 r

1. Msze św. w tygodniu o 17.00. W sobotę o 16.00. Intencje.
2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca - adoracja, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja modlitewna dla róż - o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, o pomoc Bożą w pracach przy naszych świątyniach.
3. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy rodziców młodzieży kl. III gimnazjalnych. Spotkanie będzie dotyczyło sakramentu bierzmowania, który młodzież otrzyma 24 lutego.
4. Za tydzień taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
5. Do odebrania prasa katolicka „Niedziela" i „Nasza Arka".
6. Wszystkim sprzątającym kościoły w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne Bóg zapłać, a o posprzątanie kościołów w tym tygodniu prosimy:
a. kościół św. Mikołaja parafianie z numerów 142 - 150.
b. kościół parafialny parafianie z numerów 310 - 318 w piątek po Mszy św.
c. Ożanna parafianie z numerów
7. W tym tygodniu patronują nam: środa - św. Tomasz z Akwinu, czwartek -
bł. Bronisław Markiewicz, sobota - św. Jan Bosko.
8. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy rozpoczynający się tydzień. Solenizantom opieki Matki Bożej oraz świętych patronów. Gościom szczęśliwego powrotu do miejsc swego
zamieszkania.
W poniedziałek na miejsce wiecznego odpoczynku został odprowadzony śp. Franciszek Chudy. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczne odpoczywanie.....

Liturgia kościoła